LAIVŲ PARADAS 2017

Organizatorius
Viešoji įstaiga "Klaipėdos šventės"
Projekto partneris
Klaipėdos uostas
Projektą finansuoja
Savivaldybe horizontalus
Fejerverką dovanoja
LJKKA
Projektą pristato
LRT LP
Partneriai
Elmo
Towmar
UAB "Švyturys - Utenos alus"
DFDS
Vilniaus duona
Argus LP
Klaipėdos laivų remontas
Draugai
KJP
LAJM
Laivininku mokykla
Informaciniai rėmėjai
Dienraštis "Lietuvos Rytas"
Dienraštis "Vakarų ekspresas"
Laluna
Dienaraštis "Klaipėda"
Akropolis

Registracija

LAIVŲ PARADO STARTAS - DANĖS UPĖJE 

UPĖS PARADO dalyvio anketa (atsisiųsti word)
NAKTINIO PARADO dalyvio anketa (atsisiųsti word) 

Gegužės 20-ąją, šeštadienį, vasaros sezono atidarymo šventę Klaipėdoje vainikuos „Laivų paradas“. Aštuntą kartą vyksiančio „Laivų parado“ organizatoriai ragina jau dabar pildyti dalyvio anketas ir registruotis į šventinį plaukimą. Ir jei iki šiol savo turimos vandens transporto priemonės nelaikėte laivu, plaukiojote baidare ar irklente - „Laivų paradas“ kviečia ir JUS! 

Naujiena! Gegužės 20-ąją, 15.00–16.00 val., Danės upėje organizuojamas irklinių valčių, kanojų, baidarių ir irklenčių paradas. Maloniai kviečiame irklavimo priemonių savininkus registruotis ir dalyvauti „Upės parade“. Ryškiausių upės parado laivų komandos laukia staigmenos.

Jei „Laivų paradas“ jums nėra naujiena, kasmet galvojate strateginį planą kaip aplenkti kitus, būti ryškesniu ir dar geriau matomu, turimą vandens transporto priemonę aiškiai klasifikuojate kaip laivą - kviečiame pildyti tradicinę anketą ir registruotis į vakarinį plaukimą.

PUOŠKITĖS IR BŪKITE MATOMI TAMSOJE! Gražiausiai iliuminuotas laivas bus apdovanotas, todėl negailėkite laiko puošdami savo laivą ar laivelį.

Išsamesnė informacija tel. +370 616 03 317